14.jpg
Chyba
  • Chyba nahrávania údajov kanála noviniek
Dnes je 18. 12. 2018, meniny má: Sláva, Slávka, zajtra Judita

2 % pre MUSAE TAXOVIA

Vytlačiť
Kategória: Oznamy
Uverejnené: utorok, 21. marec 2017, 14:41
Prečítané: 1832x

2 percenta

 Vážení rodičia, žiaci, priatelia – pracujúci! Aj tento rok môžete našu školu podporiť Vašim príspevkom 2% resp. 3% z dane, prostredníctvom nášho občianskeho združenia MUSAE TAXOVIA.

Občianske združenie vzniklo na podporu umeleckých aktivít detí, mládeže a občanov Tisovca a Rimavskej Píly, ktorých garantom je Základná umelecká škola v Tisovci. Aj Váš príspevok môže naplniť naše a Vaše predstavy o modernej a kvalitnej škole a tým pomôcť pri všestrannom rozvíjaní osobnosti detí, mládeže a dospelých.

    Tlačivá k 2% resp. 3% z dane si môžete stiahnuť priamo z našej webovej stránky www.zustisovec.stranka.info v sekcii MUSAE TAXOVIA v podsekcii 2% daň-tlačivo alebo si tlačivo vyzdvihnúť priamo v ZUŠ Tisovec.  


Ako na to? 


Fyzická osoba:
 

     Stiahnuté vyhlásenie je potrebné vyplniť, podpísať a spolu s potvrdením o zaplatení dane, ktoré Vám vystavia v mzdovej učtárni Vášho zamestnávateľa, odovzdať v ZUŠ Tisovec alebo priamo na daňovom úrade.   

 

SZČO: Na tlačive typu B, na strane 11, v oddiely XII je nutné vyplniť údaje o prijímateľovi, ktoré nájdete vo vyhlásení na našej webovej stránke www.zustisovec.stranka.info v sekcii   MUSAE TAXOVIA, v podsekcii 2% daň-tlačivo. Vyplnené tlačivo treba odovzdať na       daňovom úrade. 

 

Ďakujeme všetkým tým, ktorí sa rozhodnú prispieť na dobrú vec 

Copyright ©2011 Mestský úrad Tisovec, Námestie Dr. V. Clementisa 1, 980 61 Tisovec, Tel: 047 5603888, Fax: 047 5603838

webmaster: Michal Stejskal; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Publisher LOGIN